Oddział PTTK PWr

Wersja językowa

en - angielska wersja językowa       pl - polska wersja językowa

Organizowane Imprezy

Oddział PTTK przy Politechnice Wrocławskiej zaprasza na wspaniały trekking letni w Tatry Polskie. Trekking "Tatry Lato 2022" odbędzie się w dniach
od 21 do 26 czerwca 2022 r.
Wyjazd planowany jest 21 czerwca o godz. 14.00 z parkingu przy ul. Norwida
koło bud. C-13 (serowca). Można już rezerwować miejsca wysyłając zgłoszenie na maila : zdzislaw.witkowski@pwr.edu.pl i wpłacając zaliczkę 150,-zł na konto Oddziału. (zaliczka bezwrotna w przypadku rezygnacji)
Pozdrawiam turystycznie , Zdzisław Witkowski , tel. 605 484 777.

Wpisowe : 660,- zł , członkowie Oddziału PTTK PWr z opłaconymi składkami za 2022 r.
700,- zł , pozostali nasi przyjaciele Oddziału.

Program trekkingu "Lato 2022"

Chętnych do udziału w wyjazdach prosimy o szczegółowe zapoznanie się z "Regulaminem organizacyjnym wyjazdów Oddziału PTTK" do którego link znajduje sie poniżej lub na stronie głównej.

Regulamin organizacyjny wyjazdów Oddziału

e-mail :  zdzislaw.witkowski@pwr.edu.pl

© 2012 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział przy Politechnice Wrocławskiej